Zugló Kupa

Általános iskolák, I., II.,III., IV. korcsoport

fiú, lány

 

Mezei futás végeredménye

 

2017/2018

 

Tartalom:

  • I. kcs. fiú egyéni
  • I. kcs. fiú csapat
  • II. kcs. leány egyéni
  • II. kcs. leány csapat
  • III. kcs. fiú egyéni
  • III. kcs. fiú csapat
  • IV. kcs. lány egyéni
  • IV. kcs. fiú csapat

 

I.kcs. Fiú 600m

Egyéni:

 

Név Iskola Helyezés
Tidrenczel Olivér Városligeti 1
Kiss Benedek Arany J. 2
Hidas Henrik Városligeti 4
Takács Andor Arany J. 5
Koháry Levente Liszt F. 6
Juhász Szilveszter András Herman O. 7
Tóth Károly Csanádi Árpád 8
Hernádi Dominik Z. Hajós A. 9
Horváth Garaba Botond Z. Hajós A. 10
Ferenz Kende Munkácsy M. 11
Németh Ferenc Városligeti 12
Mildner Nimród László Heltai G. 13
Gulyás Dorián Arany J. 14
Mosonyi Botond Kaffka M. 15
Orincsay Bálint Liszt F. 16
Kocsis Marcell Csanádi Árpád 17
Mayer-Kemény Ádám Németh I. 18
Szilágyi Zéta Domos Herman O. 19
Juhász Benedek Álmos V. 20
Genczel Lukács Városligeti 21
Markó Mátyás Munkácsy M. 22
Varga-Fürjes Olivér Kaffka M. 23
Ungi Ákos Jókai M. 24
Tokos László Z. Hajós A. 25
Áfra Boján Dr. Mező F. 26
Horváth Márton Városligeti 27
Fodor Artur Liszt F. 28
Keresztély Péter Z. Hajós A. 29
Harmati Péter Hunyadi J. 30
Nagy Deli János Z. Hajós A. 30
Boros Balázs András Herman O. 32
Mindi Kevin Liszt F. 33
Ternovecz Sámuel Herman O. 34
Ferencz Dávid Marcell Németh I. 35
Tímár Soma Jókai M. 36
Berényi Soma Liszt F. 37
Sovány Máté Munkácsy M. 38
Kertai Zalán Arany J. 40
Péntek Kristóf Heltai G. 41
Polacsek Kitti Álmos V. 42
Orbán Csongor Dr. Mező F. 43
Horváth Ábel Németh I. 44
Szilvásy Gergely Kaffka M. 45
Góra Áron Munkácsy M. 46
Csikós Ágoston Álmos V. 47
Vetlényi Bálint Herman O. 48
Aladi Máté Munkácsy M. 49
Szabó Domonkos Hunyadi J. 51
Nguyen Phu Binh Németh I. 52
Szabó Ákos Álmos V. 53
Horváth Bence Dr. Mező F. 54
Király Noel Jókai M. 55
Kürtösi Mátyás Hunyadi J. 56
Szeles Márk Hunyadi J. 57
Schaffer Bálint Máté Jókai M. 58
Kiss Barnabás Dr. Mező F. 59
Szép Áron Jókai M. 60
Gyenge Márk Kaffka M. 61
Juhász Ákos Kaffka M. 62
Kertai Levente Hunyadi J. 63
Karisztl Péter Dr. Mező F. 64
Gergely Tamás Heltai G. 65
Rácz Krisztián Dávid Németh I. 66
Soós Marcell Heltai G. 68

 

 

 

I.kcs. fiú

 csapat

Iskola Pont Helyezés
Városligeti 38 1
Arany J. 61 2
Z. Hajós A. 73 3
Liszt F. 83 4
Herman O. 92 5
Munkácsy M. 117 6
Kaffka M. 144 7
Németh I. 149 8
Álmos V. 162 9
Jókai M. 173 10
Dr. Mező F. 182 11
Heltai G. 187 12
Hunyadi J. 194 13

 

 

 

 

 

 

 

 

I.kcs. leány 600m

Egyéni:

 

Név Iskola Helyezés
Winkler Hanna Városligeti 1
Baktai Lilly Z. Hajós A. 2
Csuba Anna Városligeti 3
Thaly Kata Z. Hajós A. 4
Németh Angéla Liszt F. 5
Duma Tamara Liszt F. 6
Kóczián Gréta Z. Hajós A. 7
Ujvári Jázmin Arany J. 8
Csányi Flóra Álmos V. 9
Takács Rebeka Arany J. 10
Kovács Emese Arany J. 11
Vörös Ági Z. Hajós A. 12
Ficsor Nóra Arany J. 13
Pelle Krisztina Városligeti 14
Vagács Kata Városligeti 15
Szilágyi Szófia Herman O. 16
Kiss Kamilla Petra Németh I. 17
Kecskés Kincső Liszt F. 18
Király Loren Jókai M. 19
Nagy-Bardocz Flóra Liszt F. 20
Kalmár Boglárka Arany J. 21
Pelyva Nóra Viola Herman O. 22
Boutros Zoé Városligeti 23
Pásztor Diána Jókai M. 24
Domokos Anna Sára Németh I. 25
Dorcsák Viktória Dr. Mező F. 26
Klausz Lili Németh I. 27
Talabos Jázmin Dr. Mező F. 28
Hegedűs Rozina Angelika Németh I. 29
Lávai Lili Álmos V. 30
Borbála Odett Z. Hajós A. 31
Kalmár Veronika Kaffka M. 32
Básthy Boglárka Herman O. 33
Kang Ya Xin (Emily) Dr. Mező F. 34
Kiss Johanna Kaffka M. 35
Egri Berta Liszt F. 36
Budavári Veronika Jókai M. 37
Orverstein Noémi Álmos V. 38
Ungvári Jázmin Jókai M. 39
Csordás Vivien Dr. Mező F. 40
Kis Bodza Kaffka M. 41
Márton Melissza Hunyadi J. 42
Sclocock Eszter Herman O. 43
Csikó Boglárka Herman O. 44
Kovács Kitti Kaffka M. 45
Sárközi Lili Dr. Mező F. 46
Kristóf Liza Hunyadi J. 47
Lehoczky Noémi Kaffka M. 48
Zita Quan Hunyadi J. 49
Hollósi Lili Álmos V. 50
Tóth Mira Heltai G. 51
Böröcz-Szilágyi Noémi Heltai G. 52
Reszler Mira Heltai G. 53
Kökényesi Tünde Heltai G. 54
Bodzsár Léna Hunyadi J. 55
Kovács Gréta Heltai G. 56

 

 

I.kcs. leány

csapat

Iskola Pont Helyezés
Z. Hajós A. 25 1
Városligeti 33 2
Arany J. 42 3
Liszt F. 49 4
Németh I. 98 5
Herman O. 114 6
Jókai M. 119 7
Álmos V. 127 8
Dr. Mező F. 128 9
Kaffka M. 153 10
Hunyadi J. 193 11
Heltai G. 210 12

 

 

II.kcs. fiú 1000m

Egyéni:

 

Egyéni verseny
Név Iskola Helyezés
Kincses Kolos Városligeti 1
Klincsek Keve Z. Hajós A. 2
Basa Botond Liszt F. 3
Vincze Dániel Herman O. 4
Huszár Dániel Dr. Mező F. 5
Szilágyi Jonatán Herman O. 6
Birkás-Kovács Áron Városligeti 7
Susánszki Bertalan Herman O. 8
Fenyvesi Sámuel Arany J. 9
Varga Iván Herman O. 10
Gyurka Marcell Hugó Csanádi Árpád 11
László Dániel Herman O. 12
Zoltai Levente Z. Hajós A. 13
Halász Tamás Liszt F. 14
Szabó Csanád Z. Hajós A. 15
Taczman Bence Z. Hajós A. 16
Csillag Gellért Dominik Arany J. 17
Kovács Dénes Arany J. 18
Pentz Bendegúz Városligeti 19
Kozák Milán Városligeti 20
Farkas András Kaffka M. 21
Szentmihályi Ádám Z. Hajós A. 22
Gulyás Kornél Kaffka M. 23
Kovács Sebestyén Munkácsy M. 24
Székely Vince Hunyadi J. 25
Fürjes Levente Munkácsy M. 26
Orbán Valér Dr. Mező F. 27
Rajna János Arany J. 28
Szőke Domokos Munkácsy M. 29
Tóth Balázs Hunyadi J. 30
Mező Marcell Városligeti 31
Kakucsi Alex Jókai M. 32
Jónás Viktor Dr. Mező F. 33
Varró Márton Hunyadi J. 34
Zahaczki Vince Liszt F. 35
Rahner Péter Németh I. 36
Péter Ádám Nimród Jókai M. 37
Bögös Balázs Munkácsy M. 38
Török Zsombor Liszt F. 39
Zsirnov Drimitro Liszt F. 40
Lovastyik Péter Hunyadi J. 41
Agócs László Németh I. 42
Martinov Tamás Németh I. 43
Vajda Zsombor Álmos V. 44
Kriston Vizi Tamás Álmos V. 45
Polgár Vince Álmos V. 46
Lorge András Horvát 47
Kakucs Anton Benedek Kaffka M. 48
Horváth Ádám Jókai M. 49
Károly Simon Álmos V. 50
Chen Junjie Kaffka M. 51
Fekete Ákos Hunyadi J. 52
Koroknai Erik Horvát 53
Kapala Márton Álmos V. 54
Horváth Milán Arany J. 55
Ladányi Miron Jókai M. 56
Almási Attila Németh I. 57
Király Botond Jókai M. 58
Lénárt Márton Dr. Mező F. 59
Ágoston Gábor Munkácsy M. 60
Sófalvi Márk Dr. Mező F. 61

 

 II. kcs. fiú

Csapat:

 

Iskola Pont Helyezés
Herman O. 28 1
Z. Hajós A. 46 2
Városligeti 47 3
Arany J. 72 4
Liszt F. 91 5
Kaffka M. 92 6
Munkácsy M. 117 7
Dr. Mező F. 124 8
Hunyadi J. 130 9
Jókai M. 174 10
Németh I. 178 11
Álmos V. 185 12

 

 

 II. kcs. leány 1000m

Egyéni:

 

Név Iskola Helyezés
Fekete Orsolya Városligeti 1
Rákosi Csenge Dr. Mező F. 2
Tőrincsi Lilla Herman O. 3
Bokodi Anna Hunyadi J. 4
Kozma Liza Németh I. 5
Bukovszki Janka Városligeti 6
Szatmári Zsófia Városligeti 7
Prutkai Kata Herman O. 8
Nyitrai Nóra Zsuzsanna Herman O. 9
Szűcs Juli Luca Herman O. 10
Kratochwill Zoe Liszt F. 11
Kelényi Maja Dorka Herman O. 12
Juhász Luca Arany J. 13
Kóczián Lilla Z. Hajós A. 14
Szőri Zsófia Z. Hajós A. 16
Kele Dalma Városligeti 17
Juhász Eszter Városligeti 18
Kiss Maja Viktória Hunyadi J. 19
Grenczer Petra Z. Hajós A. 19
Papp Zsuzsa Liszt F. 20
Béres Hedvig Liszt F. 21
Husztik Veronika Z. Hajós A. 22
Sárközi Dóra Csanádi Árpád 23
Nelson Hanna Z. Hajós A. 24
Nitsovits Janka Jókai M. 26
Bálint Edina Dr. Mező F. 27
Volk Adél Hunyadi J. 28
Kovács-Budai Anna Liszt F. 29
Madarász Dorina Arany J. 30
Bogdán Panni Munkácsy M. 31
Huszár Vanda Dr. Mező F. 32
Vécsey Katalin Munkácsy M. 33
Tasi Patrícia Kaffka M. 34
Tymcyna Dóra Munkácsy M. 35
Czérna Szófia Dr. Mező F. 36
Nagy Dorina Horvát 37
Havass Blanka Liszt F. 38
Mosonyi Dorka Kaffka M. 39
Papp Dorka Kaffka M. 40
Szalkai Jázmin Álmos V. 41
Kosik Lívia Álmos V. 42
Katona Nóra Arany J. 43
Kollár Petra Álmos V. 44
Birkás Panka Munkácsy M. 45
Varga Boróka Hunyadi J. 46
Gyúri Emma Dr. Mező F. 47
Szucsányi Noémi Munkácsy M. 48
Lány Dorottya Hunyadi J. 49
Dorning Nikolett Viktorrivna Németh I. 50
Aniticz Viola Álmos V. 51
Bacsi Jázmin Horvát 52
Barsics Luca Kaffka M. 53
Pribilinszki Zsuzsanna Jókai M. 54
Kovács Johanna Németh I. 55
Kiss Eszter Jókai M. 56
Barsics Anna Kaffka M. 57
Győző Dorina Jókai M. 58
Kiss Kitti Németh I. 59
Faragó Anna Horvát 60
Vass Mirabell Lujza Jókai M. 61
Kordás Deva Horvát 62
Harangi Csenge Júlia Arany J. 63

 

 II.kcs. leány

Csapat:

 

Iskola Pont Helyezés
Herman O. 30 1
Városligeti 31 2
Z. Hajós A. 71 3
Liszt F. 81 4
Arany J. 86 5
Hunyadi J. 97 6
Dr. Mező F. 97 6
Munkácsy M. 144 8
Kaffka M. 166 9
Németh I. 169 10
Álmos V. 178 11
Jókai M. 194 12
Horvát 211 13

 

III.kcs. fiú 2000m:

 

Egyéni verseny
Név Iskola Helyezés
László Csanád Arany J. 1
Bertók András Munkácsy M. 2
Esze Tamás Csanádi Árpád 3
Koleszár György Z. Hajós A. 4
Fábián Máté Városligeti 5
Molnár Milán Dr. Mező F. 6
Trantenberger Maurizio Városligeti 7
Kortusz-Fráter Bence Városligeti 8
Nagy Levente Arany J. 9
Varga Ákos Városligeti 10
Endrédi Milán Arany J. 11
Urbán Dénes Attila Németh I. 12
Somogyi Viktor Herman O. 13
Laskawy Ferenc Z. Hajós A. 14
Szongoth Döme Z. Hajós A. 15
Hován Bulcsú Medárd Arany J. 16
Zólyomi László Németh I. 17
Bárdos István Csanádi Árpád 18
Farkas András Kaffka M. 19
Pelle Tamás Városligeti 20
Szalay Kolos Csanádi Árpád 21
Méhlig Levente Hunyadi J. 22
Temesi Boldizsár Kaffka M. 23
Szabó Dániel Z. Hajós A. 24
Herczeg Áron Liszt F. 25
Horváth Ádám Kaffka M. 26
Szili Zsombor Jókai M. 27
Kórógyi Tamás Csanádi Árpád 28
Prókai Szabolcs Jókai M. 29
Krajsovszky Kristóf Arany J. 30
Hevesi Ákos Dr. Mező F. 31
Holács Gergő Liszt F. 33
Vörös Szilárd Jókai M. 34
Hámori Balázs Herman O. 35
Knirsch Patrik Herman O. 36
Erdélyi Zsombor Hunyadi J. 37
Mészáros Márk Liszt F. 38
Nagy-Szakonyi Máté Németh I. 39
Bordács Bence Liszt F. 40
Szabó Ágoston Liszt F. 41
Beke Balázs Herman O. 42
Hudák Barnabás Hunyadi J. 43
Gyóni-Maksa Levente Z. Hajós A. 44
Halilovic Orhan Horvát 45
 Bottka Barnabás Munkácsy M. 46
Viznete Martin Hunyadi J. 47
Budaváry Márton Munkácsy M. 48
Fehér Márton Kaffka M. 49
Pánczélos Márton Németh I. 50
Búza Bence Jókai M. 51
Földvári Márton Hunyadi J. 52
Ruttai Balázs Kaffka M. 53
Némethy Donát Dr. Mező F. 54
Sztanó Zalán Dr. Mező F. 56
Kiss Gyula Heltai G. 58
Tóth Levente Jókai M. 60
Tari Bence Dr. Mező F. 61
Csonka Dominik Heltai G. 62
Samu Péter Munkácsy M. 63
Plóderer Milán Horvát 64
László Gergő Munkácsy M. 65
Kordás Keve Heltai G. 66
Wawn Rafael Jack Heltai G. 67

 

III. kcs. fiú csapat:

Iskola Pont Helyezés
Városligeti 30 1
Arany J. 37 2
Z. Hajós A. 57 3
Csanádi Árpád 70 4
Kaffka M. 117 5
Németh I. 118 6
Herman O. 126 7
Liszt F. 136 8
Jókai M. 141 9
Dr. Mező F. 147 10
Hunyadi J. 149 11
Munkácsy M. 159 12
Heltai G. 253 13

 

III. kcs. leány egyéni 1500m:

Egyéni verseny
Név Iskola Helyezés
Rachner Anna Szt. István 1
Török Fanni Liszt F. 2
Erdős Judit Herman O. 3
Batizi Emese Szt. István 4
Gyurina Judit Szt. István 5
Basa Mandula Liszt F. 6
Kovács Viktória Herman O. 7
Klincsek Dalma Z. Hajós A. 8
Varga Villő Z. Hajós A. 9
Gáti Johanna Kaffka M. 10
Mihalusz Noémi Városligeti 11
Kuti Alíz Kaffka M. 12
András Míra Arany J. 13
Erdős Anna Herman O. 14
Ballai Júlia Városligeti 15
Urbán Sára Magdolna Németh I. 16
Szabó Nikolett Városligeti 17
Hirschler Viktória Munkácsy M. 18
Vitálos Dóra Hunyadi J. 19
Agócs Viktória Munkácsy M. 20
Tomin Dóra Z. Hajós A. 21
Ágoston Zsófia Munkácsy M. 22
Loyal Emma Lili Németh I. 23
Matheidesz Helga Herman O. 24
Sipőcz Antóna Tula Németh I. 25
Módi Kamilla Álmos V. 26
Gáthidi Angéla Herman O. 27
Giedl Réka Németh I. 28
Bódis Fanni Hunyadi J. 29
Bágyi Gréta Z. Hajós A. 30
Harmati Adél Városligeti 31
Krudy Lilla Dr. Mező F. 32
Barta Gitta Liszt F. 33
Tóth Alexandra Jókai M. 34
Kutasi Boglárka Munkácsy M. 35
Nagy Nóra Jókai M. 36
Németh Szilvia Munkácsy M. 37
Novodreczki Lili Arany J. 38
Zámpori Fruzsina Álmos V. 39
Zsifkó Flóra Dr. Mező F. 40
Kovács Dorka Álmos V. 41
Reiner Dalma Hunyadi J. 42
Czakó Emilia Arany J. 43
Fenyvesi Jázmin Arany J. 44
Joós Hanna Heltai G. 45
Adorján Emese Dr. Mező F. 46
Kossuth Kamilla Heltai G. 47
Resch Jusztina Álmos V. 48
Barabás Villő Heltai G. 49
Papp Enikő Dr. Mező F. 50
Frits Georgina Dr. Mező F. 51
Mozák Izabella Hunyadi J. 52
Horváth Kira Hunyadi J. 55
Lakatos Katrin Heltai G. 56
Lázár Orsolya Arany J. 57
Beck Barbara Szt. István 58
Török Eleonóra Melissza Németh I. 59

 

III. kcs leány csapat:

Iskola Pont Helyezés
Herman O. 48 1
Szt. István

(Rachner Anna 1. helyezett)

68 2
Z. Hajós A. 68 3
Városligeti 74 4
Németh I. 92 5
Munkácsy M. 95 6
Arany J. 138 7
Hunyadi J. 142 8
Álmos V. 154 9
Dr. Mező F. 168 10
Heltai G. 197 11

 

IV.kcs. fiú egyéni 3000m:

Egyéni verseny
Név Iskola Helyezés
Boros Richard Herman O. 1
Kincses Kristóf Városligeti 2
Sajtos Domonkos Szt. István 3
Orosz Bence Városligeti 4
Tóth Levente Jókai M. 5
Mendi Rikárdó Liszt F. 6
Nyitrai Bence Szt. István 7
Varga Őrs Z. Hajós A. 8
Csók András Hunor Arany J. 9
Szecsei Balázs Z. Hajós A. 10
Giczi László Jókai M. 11
Rajna Péter Szt. István 12
Török Ádám Liszt F. 13
Samu Zoltán Munkácsy M. 14
Mészáros Ákos Liszt F. 15
Pálinkás Csaba Álmos V. 16
Szakács Attila Munkácsy M. 17
Pataki Attila Bence Németh I. 18
Tóth Gergely Szt. István 19
Mach Máté Városligeti 20
Müller Márk Városligeti 21
Papp Norbert Álmos V. 22
Benevides Sebastian Álmos V. 23
Bősze Márk Jókai M. 24
Farkas Gergő Kaffka M. 25
Kiss Szabolcs Munkácsy M. 26
Fülöp Ferenc Jókai M. 27
Polyák Bence Németh I. 28
Sábli Márton Németh I. 29
Kirsch Ádám Herman O. 30
Szabó Máté Liszt F. 31
Lovászi Csongor Móra F. 32
Pesti Ádám Németh I. 33
Shan Jia Ren Móra F. 34
Szegedi Ákos Álmos V. 35
Simkó Richárd Kaffka M. 36
Masicza Márk Móra F. 37
Ulicsák Miklós Z. Hajós A. 38
Knollmajer Bálint Munkácsy M. 39
Kobza Gergely Herman O. 40
Korondi Marcell Móra F. 41
Tóth Bence Arany J. 42
Szűts Zoltán Kaffka M. 43
Ho Hai Thang Dr. Mező F. 44
Doktor Szilveszter Dr. Mező F. 45
Pintér Máté Horvát 46
Polyák Attila Móra F. 47
Józsa Levente Herman O. 48
Szakács Simon Dr. Mező F. 49
Bartkó Zalán Z. Hajós A. 50
Takács Levente Arany J. 51
Jaksics Péter Dr. Mező F. 52
Pető Dávid Kaffka M. 53
Dunay Máté Z. Hajós A. 54
Vresics Máté Herman O. 55
Erdős Milán Munkácsy M. 56
Hajas Ádám Németh I. 57
Mádai Márk Dr. Mező F. 58
Fodor János Arany J. 59
Krempaszky Márk Arany J. 60
Csekő Máté Liszt F. 61

  1. IV. kcs. fiú csapat:
Iskola Pont Helyezés
Szt. István 41 1
Városligeti 47 2
Liszt F. 65 3
Jókai M. 67 4
Munkácsy M.

(legjobb helyezett 14.)

96 5
Álmos V.

(legjobb helyezett 16.)

96 6
Z. Hajós A. 106 7
Németh I. 108 8
Herman O. 119 9
Móra F. 144 10
Kaffka M. 157 11
Arany J. 161 12
Dr. Mező F. 190 13

 IV. kcs. leány egyéni 2000m:

Név Iskola Helyezés
Ürögi Zsófia Csanádi Árpád 1
Pelle Zsófia Városligeti 2
Basa Lili Liszt F. 3
Ashe Evelyn Jókai M. 4
Lengyel Petra Városligeti 5
Zánkai Zsófia Szt. István 6
László Bea Munkácsy M. 7
Temesi Karolina Kaffka M. 8
Saás Dorka Liszt F. 9
Hanitz Réka Csanádi Árpád 10
Rozgonyi Zita Herman O. 11
Utasi Alexa Móra F. 12
Szabó Blanka Z. Hajós A. 13
Vida Margaréta Liszt F. 14
Márton Alexandra Álmos V. 15
Szűcs Lili Herman O. 16
Miklós Lívia Herman O. 17
Réthelyi Orsolya Liszt F. 18
Fain Mercédesz Városligeti 19
Nonn Eszter Móra F. 20
Földi-Kiss Csenge Szt. István 21
Vécsey Zsófia Anna Németh I. 22
Kovács-Fejes Luca Kaffka M. 23
Meszlényi Mária Jókai M. 24
Kocsis Izabell Városligeti 25
Pap Renáta Csanádi Árpád 26
Komár Lili Városligeti 27
Balogh Mercédesz Álmos V. 28
Jóni Orsolya Németh I. 29
Kirstein Márta Németh I. 30
Bodor Szilvia Jókai M. 31
Szöllősi Szonja Herman O. 32
Máté Orsolya Dr. Mező F. 33
Zováth Fanni Dr. Mező F. 34
Somogyvári Dóra Z. Hajós A. 35
Kováts Vanda Móra F. 36
Kecskés Réka Móra F. 37
Tomin Orsolya Arany J. 38
Albert Katalin Tünde Arany J. 39
Tóth Dorottya Móra F. 40
Molnár Petra Anna Németh I. 41
Galambos Georgina Liszt F. 42
Fórián Sára Szt. István 43
Ispánki Eszter Kaffka M. 44
Török Villő Z. Hajós A. 45
Szekeres Zora Álmos V. 46
Grenczer Nóra Z. Hajós A. 47
Németh Edina Jókai M. 48
Juhász Rebeka Álmos V. 49
Hegedűs Orsolya Dr. Mező F. 50
Garay Júlia Szt. István 51
Horváth Hanga Z. Hajós A. 52
Varga Zsófia Munkácsy M. 53
Baga Daniella Álmos V. 54
Lippai Adrienn Arany J. 55
András Adél Arany J. 56
Matkovics Fanni Herman O. 57
Juhász Luca Dr. Mező F. 58
Nagy Blanka Munkácsy M. 59
Varga Rebeka Munkácsy M. 60
Petővári Lilla Dr. Mező F. 61
Lovász Abigél Jókai M. 62
Trammer-Mándi Virág Németh I. 63

 IV. kcs. leány csapat:

Iskola Pont Helyezés
Liszt F. 44 1
Városligeti 51 2
Herman O. 76 3
Móra F. 105 4
Jókai M. 107 5
Szt. István 121 6
Németh I. 122 7
Álmos V. 138 8
Z. Hajós A. 140 9
Dr. Mező F. 175 10
Munkácsy M. 179 11
Arany J. 188 12

Gratulálunk minden résztvevőnek!

További képekért kattints ide 🙂