Íme a napra lebontott versenyprogram, amelynek alapján szurkolhatunk a kerületünket képviselő sportolókért augusztus 6. és 20. között, magyar idő szerint – ami éjjel zajlik, azt másnap reggel lehet megnézni.
augusztus 6.
úszás
BERNEK PÉTER, 400 m gyorsúszás
- 18.00-20.30; előfutamok,
- 3.00-4.55; elődöntők,döntők
vívás
SZÁSZ EMESE, párbajtőrvívás
- 14.00-19.15; egyéni selejtezők
- 21.00-23.35; döntők
augusztus 7.
sportlövészet
EGRI VIKTÓRIA, női légpisztoly 10 m
- 14.00-14.50; selejtező
- 16.00- 16.30; döntő
úszás
BERNEK PÉTER, 200 m gyorsúszás
- 18.00-20.20; előfutamok
- 3.00- 5.15; elődöntők
augusztus 8.
sportlövészet
PÉNI ISTVÁN, légpuska 10 m
- 14.00- 16.15 selejtező
- 17.00- 17.30 döntő
úszás
BERNEK PÉTER 200 m gyorsúszás
- 3.00-5.00 döntő
augusztus 9.
női vízilabda mérkőzés
ILLÉS ANNA és TAKÁCS ORSOLYA
14.00 Magyarország – Kína
augusztus 10.
judó
TÓTH KRISZTIÁN (90 kg)
- 15.00-18.00; selejtezők
- 17.00-17.30; döntők
vívás
MOHAMED AIDA (tőrvívás egyéni)
- 13.30-21.00; selejtezők
- 22.30-02.35; döntők
augusztus 11.
judó
JOÓ ABIGÉL (78 kg)
- 15.00-18.00; selejtezők
- 22.00- 01.00; döntők
női vízilabda mérkőzés
ILLÉS ANNA és TAKÁCS ORSOLYA
18.00 Magyarország – Spanyolország
augusztus 13.
női vízilabda mérkőzés
ILLÉS ANNA és TAKÁCS ORSOLYA
18.00 Magyarország – USA
augusztus 14.
sportlövészet
PÉNI ISTVÁN, légpuska, összetett verseny
- 14.00-16.00; selejtezők
- 18.00-19.30; döntők
torna
HIDVÉGI VID, lólengés
- 19.00-22.00 döntők
női vízilabda negyeddöntők – amennyiben a magyar válogatott bejut
augusztus 15.
kajak-kenu
SZABÓ GABRIELLA, kajak 2-es 500 m
- 14.00-16.30 előfutamok
VASBÁNYAI HENRIK, kenu 1-es 1000 m
augusztus 16.
kajak-kenu
SZABÓ GABRIELLA, kajak 2-es 500 m
- 14.00- 15.40 döntők
VASBÁNYAI HENRIK, kenu 1-es 1000 m
birkózás
KISS BALÁZS, kötött fogás (98 kg)
- 15.00-18.00; selejtezők
- 21.00- 00.00; döntők
augusztus 18.
öttusa
FÖLDHÁZI ZSÓFIA, vívószám
- 15.00-18.00
augusztus 19.
kajak-kenu
SZABÓ GABRIELLA, kajak 4-es 500 m
- 14.00-15.45 előfutamok
VASBÁNYAI HENRIK és MIKE RÓBERT, kenu 2-es 1000 m
öttusa
FÖLDHÁZI ZSÓFIA
- 15.00-00.00; döntő
augusztus 20.
kajak-kenu
SZABÓ GABRIELLA, kajak 4-es 50 m
- 14.00-15.30 döntők
VASBÁNYAI HENRIK és MIKE RÓBERT, kenu 2-es 1000 m
Összeállította: Rátonyi Gábor
Szerkesztette: Ábrahám Enikő