Z U G L Ó K U P A
Kazi Aranka középiskolás atlétikai pályaversenyek végeredmény
2016/2017. tanév

009

További képekért katt ide!

Tartalom:
• V. kcs. fiú
• V. kcs. lány
• VI. kcs. fiú
• VI. kcs. lány

V. kcs. fiú 100 m

Név Iskola Eredmény Sorrend
Ispánki Dávid Sylvester János 12,11 1
Birizdó Ábel Szt. István 12,24 2
Takács Márk Teleki Blanka 12,60 3
Darabos Dávid Teleki Blanka 12,74 4
Mallinchits Milán Teleki Blanka 13,34 5

V. kcs. fiú 200 m

Név Iskola Eredmény Sorrend
Krakowszki Dávid Teleki Blanka 25,67 1
Gyarmati Kristóf Teleki Blanka 26,73 2
Donát Ottó Wesselényi Miklós 26,84 3
Szatmáry Lénárd Szt. István 27,01 4
Mátyás Kristóf Teleki Blanka 28,42 5
Nagy Pál Péter Wesselényi Miklós 28,86 6
Kállay Máté Sylvester János 30,87 7

V. kcs. fiú 400 m

Név Iskola Eredmény Sorrend
Takács Márk Teleki Blanka 01:00,63 1
Nagy Zoltán Wesselényi Miklós 01:01,04 2
Darabos Dávid Teleki Blanka 01:02,36 3
Richlik Róbert Szt. István 01:03,42 4
Takács Barnabás Wesselényi Miklós 01:04,70 5
Tardi Marcell Szt. István 01:05,92 6
Smith Georg Teleki Blanka 01:07,85 7
Szatmári Szabolcs Petrik Lajos 01:16,42 8

V. kcs. fiú 800 m

Név Iskola Eredmény Sorrend
Gazdin Balázs Szt. István 02:33,69 1
Nagy Domonkos Teleki Blanka 02:35,59 2
Bárányos Donát Szt. István 02:42,01 3
Voksánszky Krisztián Teleki Blanka 02:48,76 4
Treszler Donát Szt. István 02:52,87 5
Szabó Viktor Teleki Blanka 02:56,31 6

V. kcs. fiú 3000 m

Név Iskola Eredmény Sorrend
Borbély András Szt. István 10:55,28 1
Hegedűs Btond Szt. István 12:16,83 3
Márkus Ágoston Teleki Blanka 12:21,81 4
Andrási Béla Wesselényi Miklós 13:34,96 5

V. kcs. fiú súlylökés

Név Iskola Eredmény Sorrend
Bognár Gyula Wesselényi Miklós 13,97 1
Józsa Elek Teleki Blanka 10,90 2
Baté Botond Wesselényi Miklós 10,31 3
Kovács Kornél Szt. István 9,71 4
Tokaji József Teleki Blanka 9,33 5
Jánosi Ábel Teleki Blanka 8,08 6

V. kcs. fiú távolugrás

Név Iskola Eredmény Sorrend
Ispánki Dávid Sylvester János 5,08 1
Molnár Ferenc Teleki Blanka 5,06 2
Mallinchits Milán Teleki Blanka 4,81 3
Baté Botond Wesselényi Miklós 4,74 4
Szatmáry Lénárd Szt. István 4,66 5
Szabó Gergő Petrik Lajos 4,47 6
Turcsány Benedek Petrik Lajos 4,46 7
Szűcs Dániel Petrik Lajos 4,37 8
Jánosi Ábel Teleki Blanka 4,22 9
Treszler Donát Szt. István 3,91 10
Hegedűs Btond Szt. István 3,67 11

V. kcs. Fiú 4 x 100 m váltó

Iskola Eredmény
pp:mm,00 Sorrend
Szt. István 00:53,12 1
Teleki Blanka 00:54,31 2

V. kcs. lány 100 m

Név Iskola Eredmény Sorrend
Csolti Réka Szt. István 13,54 1
Zsömböly Zsófia Szt. István 13,95 2
Mészáros Viktória Teleki Blanka 14,45 3
Mérey- Kádár Kinga Szt. István 15,11 4
Malozsék Hanna Petrik Lajos 15,74 5
Tenkő Sára Teleki Blanka 15,93 6
Kis Veronika Teleki Blanka 16,02 7
Erdődi Maja Petrik Lajos 16,32 8
Nánási Bettina Petrik Lajos 16,73 9

V. kcs. lány 200 m

Név Iskola Eredmény Sorrend
Légár Lili Szt. István 30,07 1
Gábor Luca Szt. István 30,17 2
Do Hong ny-Phung -Diana Szt. István 33,09 3
Gombos Petra Teleki Blanka 33,79 4
Szabadszállási Regina Teleki Blanka 33,93 5
Marsai Martina Teleki Blanka 34,24 6
Ádám Rebeka Petrik Lajos 34,84 7
Baján Polla Sylvester János 39,96 8

V. kcs. lány 400 m

Név Iskola Eredmény Sorrend
Rapai Fanni Teleki Blanka 01:02,21 1
Légár Lili Szt. István 01:14,66 2
Mátrai Dominika Teleki Blanka 01:17,10 3
Mészáros Viktória Teleki Blanka 01:19,84 4
Gábriel Anna Szt. István 01:26,06 5

V. kcs. lány 800 m

Név Iskola Eredmény Sorrend
Erdélyi Anna Teleki Blanka 03:16,21 1
Heitler Szabina Teleki Blanka 03:29,53 2

V. kcs. lány súlylökés

Név Iskola Eredmény Sorrend
Győri Dorottya Petrik Lajos 7,07 1
Salomon Sophia Szt. István 6,80 2
Pásztor Anita Petrik Lajos 6,55 3
Horváth Laura Teleki Blanka 6,37 4
Devecser Boglárka Szt. István 6,29 5
Perjéci Eszter Petrik Lajos 6,26 6
Németh Blanka Teleki Blanka 6,00 7
Dankovics Dorina Szt. István 5,83 8

V. kcs. lány távolugrás

Név Iskola Eredmény Sorrend
Krisztics Laura Szt. István 4,31 1
Pásztor Anita Petrik Lajos 3,90 2
Vörös Gabriella Teleki Blanka 3,68 4
Edélyi Sára Szt. István 3,63 5
Baján Polla Sylvester János 3,60 6
Gombos Petra Teleki Blanka 3,46 7
Csolti Réka Szt. István 3,80 7
Malozsék Hanna Petrik Lajos 3,39 8
Varga Sarota Teleki Blanka 2,88 9

V. kcs. lány 4 x 100 m váltó

Iskola Eredmény
pp:mm,00 Sorrend
Szt. István 01:02,95 1
Teleki Blanka 01:03,31 2

VI. kcs. fiú 100 m

Név Iskola Eredmény Sorrend
Kerényi Krisztián Szt. István 11,77 1
Mészáros Bálint Teleki Blanka 11,91 2
Nagy Nikolász Petrik Lajos 12,09 3
Udvarvölgyi Lóránd Szt. István 12,21 4
Gyenge-Bíró István Wesselényi Miklós 12,35 5
Nyitrai Tamás Teleki Blanka 12,88 6
Szabó Attila Petrik Lajos 13,03 7
Krafcsik Norbert Szt. István 13,09 8
Horáth Benedek Teleki Blanka 13,26 9
Vella Márton Petrik Lajos 13,43 10
Kovács Márk Wesselényi Miklós 14,31 11

VI. kcs. fiú 200 m

Név Iskola Eredmény Sorrend
Bagó Krisztián Teleki Blanka 26,69 1
Szabó Attila Petrik Lajos 26,83 2
Krafcsik Norbert Szt. István 27,21 3
Csatlós Gergely Teleki Blanka 27,38 4
Oláh Botond Teleki Blanka 31,01 5
Hofmann Gábor Wesselényi Miklós 31,62 6

VI. kcs. fiú 400 m

Név Iskola Eredmény Sorrend
Kerényi Krisztián Szt. István 00:58,64 1
Vida Ferenc Teleki Blanka 00:58,84 2
Vella Márton Petrik Lajos 01:00,39 3
Zsichla Levente Teleki Blanka 01:01,15 4
Motyovszki Bence Szt. István 01:04,57 5
Horváth Csege Teleki Blanka 01:08,07 6

VI. kcs. fiú 1500 m

Név Iskola Eredmény Sorrend
Vígh Zoltán Szt. István 04:54,85 1
Lellei Benedek Szt. István 05:06,07 2
Gulyás Zoltán Szt. István 05:08,80 3
Brusznyicki Pál Teleki Blanka 05:50,02 4
Rajnai Tamás Teleki Blanka 05:53,75 5

VI. kcs. fiú 3000 m

Név Iskola Eredmény Sorrend
Vígh Zoltán Szt. István 10:14,77 1
Horváth Ákos Teleki Blanka 11:07,90 2
Bucsai Béla Teleki Blanka 11:28,14 3
Kontra Barnabás Wesselényi Miklós 11:35,54 4
Gombás Balázs Szt. István 12:34,70 5
Schwartz Balázs Petrik Lajos 12:45,34 6

VI. kcs. fiú súlylökés

Név Iskola Eredmény Sorrend
Simon Gergő Petrik Lajos 11,17 1
Körmendi Máté Sylvester János 10,28 2
Rosta Zsombor Szt. István 9,88 3
Rácz László Wesselényi Miklós 9,28 4
Nyári Patrik Teleki Blanka 9,03 5
Emri Balázs Szt. István 8,72 6
Thurzó Tamás Teleki Blanka 5,96 7
Mihály Barnabás Teleki Blanka 5,90 8

VI. kcs. fiú távolugrás

Név Iskola Eredmény Sorrend
Simon Gergő Petrik Lajos 5,83 1
Mészáros Bálint Teleki Blanka 5,59 2
Sántics Márkosz Petrik Lajos 5,27 3
Gyenge-Bíró István Wesselényi Miklós 5,19 4
Bürg Ákos Teleki Blanka 5,08 5
Jász Márton Szt. István 4,72 6
Bagó Krisztián Teleki Blanka 4,63 7
Nagy Nikolász Petrik Lajos 4,59 8

VI. kcs. fiú 4 x 100 m váltó

Iskola Eredmény
pp:mm,00 Sorrend
Szt. István 00:51,08 1
Teleki Blanka 00:51,39 2

VI. kcs. lány 100 m

Név Iskola Eredmény Sorrend
Tesner Réka Teleki Blanka 14,38 1
Gábor Luca Szt. István 14,41 2
Schmidt Virág Petrik Lajos 14,58 3
Korsoveczky Lili Sylvester János 14,72 4
Vass Nikolett Petrik Lajos 14,82 5
Németh Boglárka Teleki Blanka 15,03 6
Kacsóm Szilvia Sylvester János 15,16 7
Tari Csenge Szt. István 15,22 8
Miklós Viktória Petrik Lajos 15,36 9
Márkus Katalin Szt. István 15,88 10
Hatos Laura Teleki Blanka 16,01 11

VI. kcs. lány 200 m

Név Iskola Eredmény Sorrend
Libárdi Eszter Szt. István 30,18 1
Kullai Adél Szt. István 31,31 2
Sebestyén Anna Teleki Blanka 31,35 3
Hegedűs Réka Teleki Blanka 32,38 4
Sitku Dorina Teleki Blanka 32,51 5
Csáki Dóra Petrik Lajos 32,65 6
Németh Boglárka Teleki Blanka 33,07 7
Kis Zsófia Szt. István 33,74 8

VI. kcs. lány 400 m

Név Iskola Eredmény Sorrend
Tóth Boglárka Szt. István 01:12,69 1
Klimánt Dominika Teleki Blanka 01:14,22 2
Horváth Eszter Petrik Lajos 01:16,43 3
Szojka Hanna Szt. István 01:18,14 4
Farkas Nikolett Petrik Lajos 01:18,24 5
Vőneki Fruzsina Teleki Blanka 01:34,32 6

VI. kcs. lány 800 m

Név Iskola Eredmény Sorrend
Erdős Orsi Szt. István 03:04,39 1
Tímár Paula Szt. István 03:06,55 2
Németh Eszter Teleki Blanka 03:23,83 3
Mágor Boglárka Szt. István 02:54,91 4
VI. kcs. lány súlylökés

Név Iskola Eredmény Sorrend
Csurzás Brigitta Petrik Lajos 7,28 1
Miklós Viktória Petrik Lajos 7,14 2
Medve Orsolya Petrik Lajos 6,97 3
Nagy Alexandra Sylvester János 6,72 4
Molnár Eszter Szt. István 6,39 5
Kemetzey Dóra Szt. István 6,30 6
Tóth Boglárka Szt. István 6,13 7
Jókai Sára Teleki Blanka 5,72 8
Németh Boglárka Teleki Blanka 3,96 9

VI. kcs. lány távolugrás

Név Iskola Eredmény Sorrend
Horváth Eszter Petrik Lajos 4,37 1
Vanderer Hajni Szt. István 3,96 2
Haraszti Zsuzsa Teleki Blanka 3,91 3
Schmidt Virág Petrik Lajos 3,88 4
Tóth Boglárka Szt. István 3,54 5
Hatos Laura Teleki Blanka 3,46 6
Csáki Dóra Petrik Lajos 3,09 7

VI. kcs. lány 4 x 100 m

Iskola Eredmény
pp:mm,00 Sorrend
Szt. István 00:59,49 1
Teleki Blanka 01:02,67 2

Gratulálunk minden résztvevőnek!