Zugló Kupa

Általános iskolák, I., II., III., IV. korcsoport

fiú, lány

 

DSCN1922

 

 

Úszás végeredmény

2015/2016. tanév

 

 
I. korcsoport lány 50m gyors
 
            Név                                       Iskola                                      Eredmény
 
1.     Meyer Luca                          Városligeti                              00:44:89
2.     Bozóki Sára                          Liszt Ferenc                            00:49:28
3.     Horváth Zsófia                     Liszt Ferenc                            00:52:08
4.     Szlovák Tímea                      Városligeti                              00:52:85
5.     Laczkó Sára                          Liszt Ferenc                            00:55:58
6.     Juhász Luca                          Arany János                            01:06:73
 
I. korcsoport lány 50m hát
 
            Név                                       Iskola                                      Eredmény
 
1.     Bozóki Sára                          Liszt Ferenc                            00:55:00
2.     Horváth Zsófia                     Liszt Ferenc                            00:58:28
3.     Haraszti Panna                     Kaffka Margit                         01:01:59
4.     Laczkó Sára                          Liszt Ferenc                            01:04:63
 
I. korcsoport lány 50m mell
 
            Név                                       Iskola                                      Eredmény
 
1.     Meyer Luca                          Városligeti                              00:57:43
2.     Szlovák Tímea                      Városligeti                              01:02:28
3.     Juhász Luca                          Arany János                            01:13:80
 
II. korcsoport lány 50m gyors
 
            Név                                       Iskola                                      Eredmény
 
1.     Mihalusz Noémi                    Városligeti                              00:35:35
2.     Lapos Kinga                         Herman Ottó                          00:44:35
3.     Erdős Fanni                          Kaffka Margit                         00:45:64
4.     Seres-Gömör Lili                  Városligeti                              00:48:80
5.     Újvári Dóra                          Zuglói Hajós Alfréd                00:52:37
6.     Barta Gitta                           Liszt Ferenc                            00:52:54
7.                                                  Gazdag Ildikó                         Kaffka Margit   00:54:39
8.     Varga Panna                         Álmos Vezér                           00:58:29
9.     Kovács Dorka                       Álmos Vezér                           01:07:46
 
 
II. korcsoport lány 50m hát
 
            Név                                       Iskola                                      Eredmény
 
1.     Rahner Anna                        Németh Imre                           00:37:16
2.     Mihalusz Noémi                    Városligeti                              00:43:28
3.     Lapos Kinga                         Herman Ottó                          00:45:80
4.     András Mira                         Arany János                            00:47:70
5.     Bozóki Lili                            Liszt Ferenc                            00:47:92
6.     Erdős Fanni                          Kaffka Margit                         00:47:96
7.     Seres-Gömör Lili                  Városligeti                              00:51:51
8.     Gábor Lili                             Liszt Ferenc                            01:02:66
9.     Futó Eszter                           Arany János                            01:02:81
10.  Barna Diána                         Arany János                            01:05:39
11. Kovács Dorka                             Álmos Vezér                           01:06:55
12. Tóth Kiara                                  Kaffka Margit                         01:06:80
      13. Galli Noella                           Álmos Vezér                           01:11:52
 
II. korcsoport lány 50m mell
 
            Név                                       Iskola                                      Eredmény
 
1.     Rahner Anna                        Németh Imre                           00:43:82
2.     András Mira                         Arany János                            00:53:66
3.     Bozóki Lili                            Liszt Ferenc                            00:54:86
4.     Berta Gitta                           Liszt Ferenc                            00:57:08
5.     Gazdag Ildikó                       Kaffka Margit                         00:57:82
6.     Újvári Dóra                          Zuglói Hajós Alfréd                00:58:88
7.     Bajer Blanka                        Zuglói Hajós                           00:59:57
8.     Tóth Kiara                            Kaffka Margit                         01:04:30
9.     Gábor Lili                             Liszt Ferenc                            01:08:51
10.  Galli Noella                           Álmos Vezér                           01:09:11
11.  Barna Diána                         Arany Vezér                           01:26:99
12.  Varga Panni                         Álmos Vezér                           01:27:21
 
III. korcsoport lány 50m gyors
 
            Név                                       Iskola                                      Eredmény
 
1.     Ürögi Zsófia                          Csanádi Árpád                        00:31:98
2.     Putyera Brigitta                    Liszt Ferenc                            00:35:19
3.     Pelle Zsófia                           Városligeti                              00:35:98
4.     Kalmár Panni                       Kaffka Margit                         00:36:77
5.     Szabó Blanka                        Zuglói Hajós Alfréd                00:37:07
6.     Hanitz Réka                          Csanádi Árpád                        00:39:41
7.     Sajósi Noémi                         Városligeti                              00:39:76
8.     Vaszlovek Lili                       Zuglói Hajós Alfréd                00:42:16
9.     Bodor Szilvia                        Jókai Mór                               00:43:02
10.  Varga Hanga                        Arany János                            00:43:69
11.  Ormos Lilla                          Álmos Vezér                           00:43:82
12.  Cseh Natália                         Városligeti                              00:44:18
13.  Barta Léna                           Liszt Ferenc                            00:44:44
14.  Sziklai Noémi                        Scheiber Sándor                      00:47:80
15.  Baranyi Gina                        Álmos Vezér                           00:48:26
16.  Ormai Anna                         Arany János                            00:55:48
 
III. korcsoport lány 50m hát
 
            Név                                       Iskola                                      Eredmény
 
1.     Putyera Brigitta                    Liszt Ferenc                            00:41:29
2.     Kalmár Panni                       Kaffka Margit                         00:43:43
3.     Varga Hanga                        Arany János                            00:51:41
4.     Vaszlovek Lili                       Zuglói Hajós Alfréd                00:51:77
5.     Márton ALexandra               Álmos Vezér                           00:52:04
6.     Ormai Anna                         Arany János                            00:57:95
 
III. korcsoport lány 50m mell
 
            Név                                       Iskola                                      Eredmény
 
1.     Ürögi Zsófia                          Csanádi Árpád                        00:42:41
2.     Pellé Zsófia                           Városligeti                              00:46:59
3.     Bodor Szilvia                        Jókai Mór                               00:49:04
4.     Cseh Natlia                           Városligeti                              00:49:27
5.     Hanitz Réka                          Csanádi Árpád                        00:54:44
6.     Barta Léna                           Liszt Ferenc                            00:55:29
7.     Sziklai Noémi                        Scheiber Sándor                      00:55:88
8.     Sajósi Noémi                         Városligeti                              00:57:32
9.     Ormos Lilla                          Álmos Vezér                           00:58:84
10.  Baranyi Gina                        Álmos Vezér                           01:03:25
11.  Márton Alexandra                Álmos Vezér                           01:08:73
12.  Grenczer Nóra                      Zuglói Hajós Alfréd                01:10:17
 
 
 
 
IV. korcsoport lány 50m gyors
 
            Név                                       Iskola                                      Eredmény
 
1.     Bátha Gréta                          Liszt Ferenc                            00:31:73
2.     Lakatos Apolka                    Liszt Ferenc                            00:33:65
3.     Klicsák Eszter                       Zuglói Hajós Alfréd                00:35:14
4.     Germely Blanka                    Szt. István                               00:35:68
5.     Jánosik Lili                           Szt. István                               00:39:31
6.     Buzsik Réka                          Kaffka Margit                         00:40:23
7.     Jukcsik Szilvia                      Jókai Mór                               00:40:62
 
IV. korcsoport lány 50m hát
 
            Név                                       Iskola                                      Eredmény
 
1.     Lakatos Apolka                    Liszt Ferenc                            00:40:33
2.     Krempanszky Panna             Zuglói Hajós Alfréd                00:41:77
3.     Jánosik Lili                           Szt. István                               00:47:00
4.     Kulcsár Boglárka                  Szt. István                               00:37:11
 
IV. korcsoport lány 50m mell
 
            Név                                       Iskola                                      Eredmény
 
1.     Bátha Gréta                          Liszt Ferenc                            00:42:70
2.     Kulcsár Boglárka                  Szt. István                               00:43:61
3.     Juncsik Szilvia                      Jókai Mór                               00:47:42
4.     Csermely Blanka                  Szt. István                               00:49:30
5.     Buzsik Réka                          Kaffka Margit                         00:53:16
6.     Semperger Szilvia                 Scheiber Sándor                      00:55:68
7.     Nimer Niven                         Kaffka Margit                         00:58:94
8.     Novák Edina                         Kaffka Margit                         01:19:50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
I. korcsoport fiú 50m gyors
 
            Név                                       Iskola                                      Eredmény
 
1.     Gyurka Marcell                    Csanádi Árpád                        00:42:46
2.     Lapis Ernő                            Liszt Ferenc                            00:44:85
3.     Szentesi Botond                    Városligeti                              00:47:03
4.     Birkás kovács Áron              Városligeti                              00:48:20
5.     Török Zsombor                    Liszt Ferenc                            00:52:85
6.     Kovács Vince                        Arany János                            00:55:60
7.     Szörfi Domicián                    Kaffka Margit                         00:56:02
8.     Szekeres András                   Álmos Vezér                           01:07:26
9.     Gyenes Bálint                       Városligeti                              01:14:69
 
 
 
 
I. korcsoport fiú 50m hát
 
            Név                                       Iskola                                      Eredmény
 
1.     Szentesi Botond                    Városligeti                              00:52:50
2.     Lapis Ernő                            Liszt Ferenc                            00:59:52
3.     Szendrei Boldizsár                Liszt Ferenc                            01:00:25
4.     Török Zsombor                    Liszt Ferenc                            01:01:91
5.     Kopácsi Áron                        Álmos Vezér                           01:09:86
6.     Mikalkó-Nagy Lukács           Arany János                            01:10:00
 
I. korcsoport fiú 50m mell
 
            Név                                       Iskola                                      Eredmény
 
1.     Gyurka Marcell                    Csanádi Árpád                        01:05:56
2.     Kovács Vince                        Arany János                            01:09:39
3.     Szörfi Domicián                    Kaffka                                    01:19:18
4.     Szendrei Boldozsár               Liszt                                        01:25:21
5.     Gyenes Bálint                       Városligeti                              01:26:82
6.     Mihalkó-Nagy Lukács           Arany János                            01:39:17
 
II. korcsoport fiú 50m gyors
 
            Név                                       Iskola                                      Eredmény
 
1.     Benigni Márk                       Csanádi Árpád                        00:36:55
2.     Farkas Sándor                      Herman Ottó                          00:36:87
3.     Török Ádám                         Zuglói Hajós Alfréd                00:37:21
4.     Szentesi Zalán                       Városligeti                              00:37:25
5.     Biré Bálint                            Heltai Gáspár                         00:37:69
6.     Szalay Kolos                         Csanádi Árpád                        00:38:95
7.     Váczi Bendegúz                    Heltai Gáspár                         00:39:70
8.     Polacsek László                     Csanádi Árpád                        00:41:11
9.     Csányi Majer József             Álmos Vezér                           00:41:26
10.  Tóth Zsombor                       Arany János                            00:41:27
11.  Jónás Gergő                          Városligeti                              00:41:77
12.  Nagy Ádám                           Zuglói Hajós Alfréd                00:42:09
13.  Pelle Tamás                          Városligeti                              00:43:21
14.  Koleszár György                   Zuglói Hajós Alfréd                00:44:70
15.   
15. Szabó Dániel                               Zuglói Hajós Alfréd                00:47:29
16.  Fehér Márton                       Kaffka Margit                         00:48:23
17.  Baranyi Simon                      Kaffka Margit                         00:49:34
18.  Papp Benedek                       Arany János                            00:49:60
19.  Szőri Zsombor                      Zuglói Hajós Alfréd                00:49:93
20.  Laczkó Dávid                        Liszt Ferenc                            00:50:41
21.  Ulviczki Balázs                     Álmos Vezér                           00:51:38
22.  Nagy-Huya Marcell              Liszt Ferenc                            00:56:76
 
 
II. korcsoport fiú 50m hát
 
            Név                                       Iskola                                      Eredmény
 
1.     Benigni Márk                       Csanádi Árpád                        00:41:15
2.     Farkas Sándor                      Herman Ottó                          00:41:56
3.     Szentesi Zoltán                     Városligeti                              00:45:25
4.     Bíró Bálint                            Heltai Gáspár                         00:48:68
5.     Váczi Bendegúz                    Heltai Gáspár                         00:50:59
6.     Szőri Zsombor                      Zuglói Hajós Alfréd                00:53:25
7.     Baranyi Simon                      Kaffka Margit                         00:56:49
8.     Rucz Barna                           Kaffka Margit                         00:56:50
9.     Laczkó Dávid                        Liszt Ferenc                            00:57:80
10.  Fehér Márton                       Kaffka Margit                         01:06:55
11.  Bekker Endre Botond           Liszt Ferenc                            01:10:21
12.  Fehér András                        Álmos Vezér                           01:23:51
 
 
 
 
 
 
 
 
 
II. korcsoport fiú 50m mell
 
            Név                                       Iskola                                      Eredmény
 
1.     Török Ádám                         Zuglói Hajós Alfréd                00:50:41
2.     Koleszár György                   Zuglói Hajós Alfréd                00:54:11
3.     Jónás Gergő                          Városligeti                              00:54:79
4.     Pelle Tamás                          Városligeti                              00:55:38
5.     Nagy Ádám                           Zuglói Hajós Alfréd                00:55:45
6.     Rucz Barna                           Kaffka Margit                         00:57:60
7.     Tóth Zsombor                       Arany János                            00:57:72
8.     Polacsek László                     Csanádi Árpád                        00:58:00
9.     Nagy-Huya Marcell              Liszt Ferenc                            01:01:94
10.  Papp Benedek                       Arany János                            01:03.39
11.  Csányi-Major József             Álmos Vezér                           01:05:09
12.  Birkás Kovács Áron              Városligeti                              01:11:85
13.  Bekker Endre                       Liszt Ferenc                            01:14:16
14.  Ulviczki Balázs                     Álmos Vezér                           01:21:05
15.  Fehér András                        Álmos Vezér                           01:31:21
 
 
 
 
 
 
III. korcsoport fiú 50m gyors
 
            Név                                       Iskola                                      Eredmény
 
1.     Ruzicska Péter                      Herman Ottó                          00:29:68
2.     Kristóf Zsolt                         Horvát                                    00:30:20
3.     Hambardzumyan Arsah       Városligeti                              00:30:57
4.     Kohári Péter                         Csanádi Árpád                        00:32:62
5.     Lapos Levente                      Herman Ottó                          00:32:77
6.     Bősze Márk                          Jókai Mór                               00:34:25
7.     Tóth Gergely                        Zuglói Hajós Alfréd                00:34:41
8.     Szatmári Levente                  Városligeti                              00:36:74
8.     Mucsalov Marcell                 Kaffka Margit                         00:36:94
9.      
10.  Tóth Bence                           Arany János                            00:38:50
11.  Venczel Zsombor                  Városligeti                              00:38:73
12.  Ulicsák Miklós                      Zuglói Hajós Alfréd                00:41:78
13.  Kellei András István             Arany János                            00:43:04
14.  Balázs Botond                       Álmos Vezér                           00:45:57
15.  Poór Bence                           Városligeti                              00:49:15
16.  Szilvási István                       Scheiber Sándor                      00:49:97
 
 
 
III. korcsoport fiú 50m hát
 
            Név                                       Iskola                                      Eredmény
 
1.     Lapos Levente                      Herman                                  00:37:13
2.     Kohári Péter                         Csanádi Árpád                        00:39:14
3.     Tóth Gergely                        Zuglói hajós Alfréd                 00:41:59
4.     Szigeti Dániel                        Kaffka Margit                         00:45:39
5.     Tóth Bence                           Arany János                            00:47:11
6.     Poór Bence                           Városligeti                              01:02:13
7.     Gubicza Viktor                     Jókai Mór                               01:09:70
 
 
III. korcsoport fiú 50m mell
 
            Név                                       Iskola                                      Eredmény
 
1.     Ruzicska Péter                      Herman Ottó                          00:35:25
2.     Kristóf Zsolt                         Horvát                                    00:39:54
3.     Hambardzumyan Arsah       Városligeti                              00:42:33
4.     Mucsalov Marcell                 Kaffka Margit                         00:44:92
5.     Bösze Márk                          Jókai Mór                               00:46:40
6.     Szigeti Dániel                        Kaffka Margit                         00:47:97
7.     Veczel Zsombor                    Városligeti                              00:50:16
8.     Kellei András István             Arany János                            00:50:72
9.     Szatmári Levente                  Városligeti                              00:52:25
10.  Ulicsák Miklós                      Zuglói Hajós Alfréd                00:55:09
11.  Szilvási István                       Scheiber Sándor                      00:58:00
12.  Gubicza Viktor                     Jókai Mór                               01:30:74
 
 
 
 
IV. korcsoport fiú 50m gyors
 
            Név                                       Iskola                                      Eredmény
 
1.     Bánóczki Milán                     Jókai Mór                               00:26:80
2.     Kádár Ármin                        Scheiber Sándor                      00:28:20
3.     Szőri Bence                           Zuglói Hajós Alfréd                00:29:20
4.     Kispap Áron                         Scheiber Sándor                      00:29:60
5.     Seres Dániel                          Szt. István                               00:30:52
6.     Strasszer László                    Scheiber                                  00:31:01
7.     Szatmáry Levente                 Városligeti                              00:31:07
8.     Takács Dániel                       Városligeti                              00:31:08
9.     Kiss Marcel                          Városligeti                              00:31:33
10.  Hefér Edvárd                        Herman Ottó                          00:31:43
11.  Jusztin Ármin                       Scheiber Sándor                      00:31:53
12.  Szittya Dániel                       Szt. István                               00:33.95
13.  Kiss Dominik Alex                Arany János                            00:34:77
14.  Uberlacker Benjamin            Heltai Gáspár                         00:37:79
15.  Szarka Bence                        Szt. István                               00:39:41
16.  Miltényi Soma                      Jókai Mór                               00:47:14
17.  Alsofejri Naszim                   Kaffka Margit                         01:13:30
 
IV. korcsoport fiú 50m hát
 
            Név                                       Iskola                                      Eredmény
 
1.     Kádár Ármin                        Scheiber                                  00:34:26
2.     Szőri Bence                           Zuglói Hajós Alfréd                00:36:18
3.     Vörös Zalán                          Herman Ottó                          00:39:41
4.     Szatmári Levente                  Városligeti                              00:39:68
5.     Takács Dániel                       Városligeti                              00:40:44
6.     Bus Gergő                             Horvát                                    00:50:54
7.     Miltényi Soma                      Jókai Mór                               00:56:04
 
IV. korcsoport fiú 50m mell
 
            Név                                       Iskola                                      Eredmény
 
1.     Bánóczki Milán                     Jókai Mór                               00:34:72
2.     Kispap Áron                         Scheiber Sándor                      00:39:46
3.     Kiss Marcell                         Városligeti                              00:41:48
4.     Seres Dániel                          Szt. István                               00:42:00
5.     Fehér Edvárd                       Herman Ottó                          00:44:05
6.     Szittya Dániel                       Szt. István                               00:44:50
7.     Jusztin Ármin                       Scheiber Sándor                      00:46:77
8.     Vörös Zalán                          Herman Ottó                          00:47:00
9.     Úbelacker Benjamin             Heltai Gáspár                         00:51:54
10.  Kiss Dominik Alex                Arany János                            00:53:35
11.  Juhász Tibor                         Álmos Vezér                           00:54:89
12.  Szarka Bence                        Szt István                                00:58:45
13.  Schmutzler Tamás                Arany János                            01:04:32
14.  Bus Gergő                             Horvát                                    01:09:10