Sporthírek – 2018.05.14.

A férfi vízilabda bajnokság rájátszásában az 5. helyért való csatában a BVSC a Miskolc csapatát fogadta a Szőnyi úton és nagy küzdelemben végül ha nehezen is, de egy góllal legyőzte vidéki ellenfelét, 9-8 arányban és ezzel előnyben várja a folytatást.

A hosszútávúszó medencés Országos Bajnokságon Papp Márk a BVSC hosszútávúszója 10 km-es távon ezüstérmet szerzett.

Péni István sportlövő, folytatja ragyogó szereplését a VK viadalokon. Legutóbb kisöbű sportpuska összetett versenyében lett első, majd a légpuska versenyszámban bronzérmet nyert az USA-ban rendezett versenyen.

A MOB és a Toyota megállapodása értelmében a Toyota 15 db hybrid autót ad használatra a Tokyói olimpiára való felkészülés segítése érdekében az olimpiai kerettag versenyzők részére. A 15 versenyző között van a KSI öttusázója Kasza Róbert is.