Zugló Kupa röplabda bajnokság V. kcs. lány végeredmény

 

Z U G L Ó  K U P A

Középiskolás röplabda bajnokság

2016/2017. tanév

Végeredmény

LÁNY CSAPATOK: V. korcsoport

  1. Petrik Lajos SZKI
  2. Horvát Gimnázium
  3. Teleki Blanka Gimnázium
  4. Sylvester János Református Gimnázium
  5. Szt. István Gimnázium
  6. Álmos Vezér Gimnázium

TOVÁBB

Zugló Kupa Játékos Sportverseny végeredmény

 

ZUGLÓ  KUPA

Játékos Sportverseny

2016/2017. tanév

 

VÉGEREDMÉNYE

 

 

I-II. összevont korcsoport

 

 

  1. Munkácsy Mihály Általános Iskola
  2. Németh Imre Általános Iskola
  3. Hajós Alfréd Általános Iskola
  4. Liszt Ferenc Általános Iskola
  5. Városligeti … TOVÁBB

Zugló Kupa

 

Kosárlabda bajnokság végeredménye

 

VI. kcs. fiú csapatok:

 

 

 

 

 

  1. ELTE Radnóti Mikós Gyakorló. Gimnázium
  2. Szt. István Gimnázium
  3. Teleki Blanka Gimnázium
  4. Álmos Vezér Gimnázium
  5. Egressy Gábor Gimnázium
  6. Sylvester János Református Gimnázium

További képekért katt ide!

Zugló Kupa

Kosárlabda bajnokság végeredménye:

 

VI. kcs. lány csapatok:

 

  1. Szt. István Gimnázium
  2. Álmos Vezér Gimnázium
  3. Sylvester János Református Gimnázium

 További képekért katt ide!

ZUGLÓ KUPA LABDARÚGÁS ŐSZI FORDULÓ

A 2016.10.10-10.14-i harmadik hét eredményei:

 

2016.10.10. VI.kcs. fiú “A”-pálya

-Szt. István-Neumann (6-0)

-Egressy-Szt. István (1-1)

-Neumann- Egressy (1-4)

                        VI.kcs. fiú  “B”-pálya

-Horvát-Ybl (3-0)

-Radnóti-Horvát (1-0)

-Horvát-Sylvester (1-0)

                         VI.kcs. fiú  “C”-pálya

-Ybl-Radnóti (0-3)

-Radnóti-Sylvester (2-1)

-Sylvester-Ybl … TOVÁBB

Zugló Kupa

 

2016/2017. tanév

Kispályás labdarúgás végeredménye

 

 

 V–VI. öv. kcs. LÁNYOK:

 

  1. Csanádi Árpád Gimnázium
  2. Szt. István Gimnázium
  3. Sylvester János Református Gimnázium
  4. Álmos Vezér Gimnázium

 

 

 VI. kcs. FIÚK:

 

  1. Teleki Blanka Gimnázium
  2. Csanádi Árpád Gimnázium
  3. Szt. István Gimnázium
  4. Egressy Gábor SZKI
  5. Wesselényi Mikós SZKI
  6. ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium
  7. Petrik Lajos SZKI
  8. TOVÁBB

Zugló Kupa

2016/2017. tanév

 Zsíros Tibor Streetball végeredménye

 

V. kcs. LÁNYOK:

 

  1. Petrik Lajos SZKI
  2. Szt. István Gimnázium
  3. Teleki Blanka Gimnázium
  4. Álmos Vezér Gimnázium

 

 

 V. kcs. FIÚK:

 

  1. Teleki Blanka Gimnázium
  2. Szt. István Gimnázium
  3. Egressy Gábor SZKI
  4. Petrik Lajos SZKI
  5. Wesselényi Miklós SZKI

 VI. LÁNYOK:

 

  1. Szt. István Gimnázium
  2. Csanádi Árpád Gimnázium
  3. Teleki … TOVÁBB

ZUGLÓ KUPA LABDARÚGÁS ŐSZI FORDULÓ

A 2016.10.03-10.06-i második hét eredményei:

 

2016.10.03. II.kcs.fiú ‘A’-pálya

-Álmos-Mező (2-1)

-Heltai-Álmos (0-4)

-Álmos-Kaffka (1-0)

                        II.kcs.fiú ‘B’-pálya

-Heltai-Mező (0-3)

-Mező-Kaffka (1-1)

-Kaffka-Heltai (4-0)

                          IV.kcs.fiú ‘C’-pálya

-Heltai-Csanádi (2-11)

-Radnóti-Heltai (0-3)

-Heltai-Arany (3-2)

              … TOVÁBB

ZUGLÓ KUPA LABDARÚGÁS ŐSZI FORDULÓ

Elindult a Zugló Kupa Labdarúgás versenysorozat őszi fordulója a Varga Zoltán Sportpályán,

az alábbi korosztályok és csapatok részvételével a már lejátszott mérkőzések (2016.09.26-09.29. első hét) eredményeivel:

 

2016.09.26. I.korcsoport fiú , ‘A’-pálya

-Álmos-Kaffka (2-1)

-Liszt-Álmos (0-2)

-Álmos-Herman (0-0)

                        III.korcsoport fiú , ‘B’-pálya

-Hunyadi-Liszt (0-9)

-Horvát-Hunyadi (0-4)

-Hunyadi-Móra (1-2)

TOVÁBB

2016-17-s tanév

Török Bódog Kézilabda Bajnokság

VI. kcs. lány végeredméne:

1. Teleki Blanka Gimnázium

2. Szt. István Gimnázium

3. Petrik Lajos Gimnázium

4. Álmos Vezér Gimnázium

2016.10.07.

Zugló Kupa Labdarúgó Bajnokság

2016.05.30. Varga Zoltán Sportpálya

 

III.korcsoport fiú döntő eredmények:

1. Zuglói Hajós Alfréd Ált.Isk.

2. Városligeti Ált. Isk.

3. Kaffka Margit Ált.Isk.

4. Móra Ferenc Ált.Isk.

5. Dr. Mező Ferenc Ált.Isk.

6. Herman Ottó Ált.Isk.

7. Németh Imre Ált.Isk.

8. Liszt Ferenc Ált.Isk.

Zugló Kupa Labdarúgó Bajnokság

2016.05.26. Varga Zoltán Sportpálya

 

IV.korcsoport fiú eredmények:

1. Móra Ferenc Ált.Isk.

2. Álmos Vezér Ált.Isk.

3. Herman Ottó Ált.Isk.

4. Dr. Mező Ferenc Ált.Isk.

5. Csanádi Árpád Ált.Isk.

6. Városligeti Ált. Isk.

7. Kaffka Margit Ált.Isk.

8. Radnóti Miklós Ált.Isk.

Zugló Kupa Labdarúgó Bajnokság Döntő

2016.05.24. Varga Zoltán Sportpálya

 

I.korcsoport fiú eredmények:

1. Városligeti Ált. Isk.

2. Liszt Ferenc Ált.Isk.

3. Zuglói Hajós Alfréd Ált.Isk.

4. Álmos Vezér Ált.Isk.

5. Munkácsy Mihály Ált.Isk.

6. Arany János Ált.Isk.

 

III-IV. összevont korcsoport lány eredmények:

1. Zuglói Hajós Alfréd Ált.Isk.

2. Munkácsy Mihály Ált.Isk.

3. Városligeti Ált. Isk.

4. Álmos Vezér Ált.Isk.

5. Liszt Ferenc Ált.Isk.

6. Arany János Ált.Isk.

TOVÁBB

V. kcs. röplabda bajnokság végeredménye 2015/16

 

 

 

 

 

LÁNY CSAPATOK: V. korcsoport

 

  1. Sylvester János Református Gimnázium
  2. Teleki Blanka Gimnázium
  3. Horvát Gimnázium
  4. Szt. István Gimnázium
  5. Petrik Lajos SZKI
  6. Álmos Vezér Gimnázium

 

FIÚ  CSAPATOK: V. korcsoport

 

 

  1. Petrik Lajos SZKI
  2. Sylvester János Református Gimnázium
  3. Horvát Gimnázium
  4. Wesselényi Miklós SZKI
  5. Teleki Blanka Gimnázium
  6. Szt. István Gimnázium

TOVÁBB