Zugló Kupa Asztalitenisz

2017/2018. tanév

Végeredmény

 

Képekért kattints ide

 

V kcs. Fiú 21 fő

Név Iskola Helyezés
Oldal Milán Egressy 1
Győrfi Dániel Szt. … TOVÁBB

Zugló Kupa Játékos Sportverseny véeredménye

                                                     

ZUGLÓ KUPA Játékos Sportverseny

VÉGEREDMÉNYE

2017/2018. tanév

I-II. összevont korcsoport:

 

  1. Munkácsy Mihály Általános Iskola
  2. Városligeti Általános Iskola
  3. Hajós Alfréd Általános Iskola
  4. Németh Imre Általános Iskola
  5. Móra Ferenc Általános Iskola
  6. Arany János Általános Iskola
  7. Álmos Vezér Általános Iskola
  8. Heltai Gáspár Általános … TOVÁBB

Zugló Kupa Mezei Futás Végeredmény I-IV. kcs.

Zugló Kupa

Általános iskolák, I., II.,III., IV. korcsoport

fiú, lány

 

Mezei futás végeredménye

 

2017/2018

 

Tartalom:

  • I. kcs. fiú egyéni
  • I. kcs. fiú csapat
  • II. kcs. leány egyéni
  • II. kcs. leány csapat

ZUGLÓ KUPA LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG III-IV., V-VI.KCS. LÁNY ÉS VI.KCS. FIÚ DÖNTŐK VÉGEREDMÉNYEI

Zugló Kupa 2017/2018. tanév III-IV.kcs. lány, V-VI.kcs. lány és VI. kcs. fiú labdarúgás végeredménye

 

III-IV. kcs. lány:

1. Csanádi Árpád Ált.Isk.

2. Városligeti Ált.Isk.

3. Álmos Vezér Ált.Isk.

4. Jókai Mór Ált.Isk.

5. Kaffka Margit Ált.Isk.

6. Liszt Ferenc Ált.Isk.

 

V-VI. kcs. lány:

1. Csanádi Árpád Gimnázium

2. Egressy Gábor SZKI

3. Teleki Blanka … TOVÁBB

2017/2018-AS TANÉV ZUGLÓ KUPA LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG

2017/2018-as tanév Zugló Kupa labdarúgó bajnokság I.hét

 

2017.09.11.  I-III.kcs. fiú mérkőzések

 

-I.kcs. fiú mérkőzések

      ‘A’-‘C’-pálya

-Herman-Álmos  (10:0)

-Kaffka-Álmos (3:2)

-Álmos-Liszt (3:0)

 

-Herman-Liszt (3:0)

-Kaffka-Herman (1:8)

-Liszt-Kaffka (0:3)

 

-III.kcs. fiú mérkőzések

‘B’-‘D’-pálya

-Móra-Hunyadi (7:2)

-Hunyadi-Horvát (3:1)

-Liszt-Hunyadi (6:0)

 

-Horvát-Liszt (0:5)

-Móra-Horvát (5:0)

-Liszt-Móra (1:1)

 

 

2017.09.12.  III-IV.kcs. … TOVÁBB

Zugló Kupa VI. kcs. Fiú Döntő

ZUGLÓ KUPA Török Bódog Kézilabda Bajnokság

VÉGEREDMÉNYE

2017/2018. tanév

 

 

 VI. kcs. FIÚ

 

  1. István Gimnázium
  2. Petrik Lajos SZKI
  3. Álmos Vezér Gimnázium
  4. Egressy Gábor SZKI
  5. Teleki Blanka Gimnázium
  6. Wesselényi Miklós SZKI

TOVÁBB

Zugló Kupa 2016/2017. tanév

BENCZE JÁNOS Kosárlabda

Végeredmény

További képekért katt ide!

III. korcsoport fiú csapatok

(2004-2005-ben születettek)

TOVÁBB

Zugló Kupa floorball bajnokság III. kcs. fiú végeredmény

Z U G L Ó  K U P A

Floorball bajnokság

2016/2017. tanév

Végeredmény

III. korcsoport, fiú csapatok:

 

  1. Hajós Alfréd Általános Iskola
  2. Városligeti Általános Iskola
  3. Scheiber Sándor Általános Iskola
  4. Kaffka Margit Általános Iskola
  5. Széchenyi Ferenc Általános Iskola
  6. Arany János Általános … TOVÁBB

 

Z U G L Ó  K U P A

Középiskolás röplabda bajnokság

2016/2017. tanév

Végeredmény

FIÚ CSAPATOK: V. korcsoport

  1. Horvát Gimnázium
  2. Petrik Lajos SZKI
  3. Sylvester János Református Gimnázium
  4. Egressy Gábor … TOVÁBB

Zugló Kupa röplabda bajnokság V. kcs. lány végeredmény

 

Z U G L Ó  K U P A

Középiskolás röplabda bajnokság

2016/2017. tanév

Végeredmény

LÁNY CSAPATOK: V. korcsoport

  1. Petrik Lajos SZKI
  2. Horvát Gimnázium
  3. Teleki Blanka Gimnázium
  4. Sylvester János Református Gimnázium
  5. Szt. István Gimnázium
  6. Álmos Vezér Gimnázium

TOVÁBB